Staňte se členem

MY FIT

český krumlov

Permanentky

Zvýhodněné vstupy

Jednorázový vstup posilovna, sauna nebo lekce

Squash a stolní tenis

Solárium

permanetky od

960 Kč/měsíc

Ke všem permanentkám je navíc vstup do sauny zdarma.

Permanentky

Časové permanentky se nevztahují na skupinové lekce.

Zvýhodněné vstupy

jednorázové vstupy

POSILOVNA, SAUNA NEBO SKUPINOVÁ LEKCE

Posilovna nebo skupinová lekce 160 Kč.

Student/senior/ZTP 130 Kč.

Děti do 10 let 60 Kč.

Sauna 180Kč

Sauna student 150Kč

SQUASH A STOLNÍ TENIS

Po 14hod + víkend a státní svátky 300 Kč.

Stolní tenis 200 Kč/hod

SOLÁRIUM

Interval 6 min 75 Kč.

Příplatek za využití sauny ke vstupu do fitness/k sálové lekci +70 Kč.

Student je povinen se prokázat potvrzením o denním studiu a seniorem se rozumí člověk ve věku 60+.

Zvýhodněné vstupové karty a permanentky jsou nepřenosné.

Časové permanentky se nevztahují na skupinové lekce.

Skupinové lekce & programy

bodyattack
BODYATTACK

Bodyattack je energeticky náročné cvičení zaměřené na kardio, svalovou vytrvalost a funkční trénink. Pohyby inspirované různými sporty, jako je běh, výpady a skoky, jsou zkombinované se silovými cviky za rytmu vysoce energetické a motivující hudby.

bosu
Bosu + Flexi - bar

BOSU ® je moderní a oblíbený systém cvičení určený pro komplexní zpevnění svalů celého těla, který má pozitivní vliv na zdravé držení těla, fyzickou kondici a redukci tuku. Základem cvičení BOSU ® je speciálně vyvinutá nafukovací kopule BOSU Balance Trainer, kterou při cvičení používáme jak stranou rovnou, tak vypouklou.BOSU Balance Trainer je určený pro širokou škálu tréninků od balančních či rehabilitačních až po posilovací tréninky.

indoor cycling
INDOOR CYCLING

Novodobý aerobní trénink na vysoce kvalitních stacionárních cyklotrenažerech. Pro různé požadavky klientů jsou připraveny různé typy hodin – od hodiny, které jsou celé věnovány indoor cyclingu, přes lekce, kde se jízda na kole kombinuje s posilováním, až po lekce vedené formou cyklistického tréninku, které nejlépe simulují jízdu na kole.

jumping
jumping

Nové pojetí hubnutí. Zábavnou formou a bez složitých choreografií budete hubnout pod vedením vyškolených instruktorů za doprovodu motivující hudby.

Lekce je složená z malých dynamických poskoků, rychlých „sprintů“ a balancování na pružném výpletu trampolínky, při kterém zapojíte svaly, které u jiného než balančního cvičení neposílíte.

kruhovy trenink
Kruhový trénink

Kruhový trénink řadíme mezi moderní vysokointenzivní intervalové cvičení, u kterého se dokonale procvičí celé tělo. Obsahuje soubor 10-15 cviků většinou s vlastní vahou. Cílem je zlepšení celkové fyzické kondice a zdraví jedince. Trénink nás nelimituje v tom, zda jsme méně aktivní sportovci nebo vrcholoví atleti – je určen opravdu pro každého.

pilates
PILATES

Cvičební metoda Pilates je soustředěné, pomalé cvičení, u jehož vzniku stál před téměř sto lety jeho autor Joseph H. Pilates.

Jedná se o sestavu posilovacích i protahovacích cviků. S Pilates se kromě dalšího naučíte správně dýchat, přestanou Vás bolet záda, zlepšíte pohyblivost a vytvarujete svou postavu. Cvičení Pilates Vás naučí opravdu žít v souladu se svým tělem.

power joga
Power joga

Power jóga představuje styl cvičení, který vychází ze základů starého indického cvičení. Cvičení v power józe je dynamičtější, fyzicky náročnější. Je zaměřeno na sílu, ohebnost, hubnutí a udržení váhy. Power jóga využívá ásány neboli pozice, které se cvičí i v klasické józe.

Na rozdíl od ní v power józe pozice na sebe navazují co nejdynamičtěji. Power jóga vychází z principu záměrného, souměrného protahování a posilování lidského těla, kdy jeden sval je protahován a druhý zároveň posilován.

pump fx
PUMP FX

Pump fx je účinné cvičení s nakládací činkou a stepem pro komplexní posílení celého těla. Během lekce se procvičí všechny svalové partie díky základním cvikům jako jsou dřepy, výpady, tlaky a přítahy a to za doprovodu velmi motivující hudby – vše v různých tempech a různém rozsahu pohybu. Výborné pro zpevnění celého těla 😉

race walker
Race Walker

Chůze na tomto stroji je tou nejpřirozenější cestou k fyzické kondici ať již pro těhotné, lidi s nadváhou, seniory či výkonnostní sportovce. Toto cvičení pozitivně působí na oběhový systém, snižuje riziko kardiovaskulárních onemocnění a optimalizuje krevní tlak. Jde o zdravý pohyb, který zvyšuje kondici, odbourává tukové zásoby a zbavuje stresu.

trx
squash

Squash [skvoš] je hra pro dva nebo čtyři hráče podobná ricochetu. Hraje se na uzavřeném hřišti se speciálními raketami a míčkem určeným pro squash. Máme pro Vás k dispozici tři kurty.

trx
trx

TRX je cvičení pomocí vlastní váhy zavěšením určité části těla za speciální pásy. Využitím váhy vlastního těla a nutnosti balancovat dochází k rozvoji stability, hybnosti a zpevnění posturálního svalstva. Cvičení je velmi rozmanité, zábavné, účinné a zároveň má velmi jednoduché provedení.

Výhoda TRX spočívá také v možnosti ovlivňování úrovně cvičení, TRX je přizpůsobitelné cvičení pro širokou škálu veřejnosti od neaktivního seniora až po profesionálního atleta. Cvičit můžete kdekoliv, kde je možné zavěsit popruhy, nároky na prostor jsou minimální.

zumba
Zumba

Zumba je taneční fitness program, který vytvořil kolumbijský fitness trenér a choreograf Alberto „Beto“ Perez. Zumba představuje aerobní trénink – jedná se o formu intervalového tréninku, využívá se pojmenování (intermittent training) – „přerušovaný trénink“. Střídají se pomalé a rychlé skladby. Tepová frekvence se po dobu tréninku udržuje v aerobní zóně, zvyšuje se a klesá s měnící se skladbou.

reference

„Byla jsem velmi překvapena skvělým vybavením fitka, příjemně oddělený prostor pro práci s vlastní váhou a na protažení, zároveň všechny potřebné stroje pro silový trénink a kardi zóna. Velmi milý personál a parkování přímo před vstupem. 👏💪🏻“

Lenka Pašková

Opravdu dobře vybavená posilovna, spousta možností jak si zacvičit, přátelský personál… nic mi nechybělo.

Michal Tůma

my fit

my fit

český krumlov

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Otevírací doba

KAŽDÝ DEN
6:00 - 22:00

PONDĚLÍ - PÁTEK a NEDĚLE
6:00 - 14:00 BEZOBSLUŽNÝ PROVOZ

SOBOTA
6:00 - 22:00 BEZOBSLUŽNÝ PROVOZ

Sauna letní měsíce od 1.6.2024 do 31.8.2024
PO, ČTa NE 16:00 - 21:00
Možnost privátní sauny po domluvě

 

Share This