Programy a tým

 

posilovna

Na 500m² u nás najdete plně vybavenou posilovnu stroji značky Grünsport a Insportline, kardio zónu s běžeckými pásy a trenažéry, workoutové hřiště a zrcadlový sál s boxovacím pytlem a dalším náčiním nutným pro Váš komplexní trénink. 

squash a stolní tenis

Přijďte prověřit Vaši kondici a postřeh a zahrajte si u nás squash nebo stolní tenis!
K dispozici je Vám 1 squashový kurt, nabízíme možnost zapůjčení raket a míčku.
Rezervujte zde a nebo telefonicky.

SKUPINOVé lekce

Disponujeme bohatou nabídkou skupinových lekcí, z které si vyberete ať už jste začátečníci či pokročilí, máte rádi pomalé lekce nebo spíše dynamické, lekce zaměřené na budování kondice nebo svalů, to vše u nás najdete pod vedením zkušených trenérů a trenérek. 
Rezervujte zde a nebo telefonicky.

 

sauna a solárium

Součástí našeho fitka je i finská sauna s odpočívárnou, kde zrelaxujete unavené svaly a odpočine si i Vaše hlava- saunování vyplavuje endorfiny!
A pokud Vám chybí slunce a letní opálení, můžete ho získat v našem soláriu 😉

SKUPINOVÉ Lekce pro všechny

Nabízíme Vám množství studiových hodin pod vedením energických a profesionálních instruktorů. V našem rozvrhu naleznete lekce s různou úrovní obtížnosti. Čekají Vás jedinečné zážitky, zábava i dřina. Nejenže zapracujete na svém zdraví, kondici a vysněné postavě, ale cvičení Vám přinese také relax, odpoutání od běžných starostí a příjemná setkání se stejně naladěnými lidmi.

bodyattack
BODYATTACK

Bodyattack je energeticky náročné cvičení zaměřené na kardio, svalovou vytrvalost a funkční trénink. Pohyby inspirované různými sporty, jako je běh, výpady a skoky, jsou zkombinované se silovými cviky za rytmu vysoce energetické a motivující hudby.

bosu
Bosu + Flexi - bar

BOSU ® je moderní a oblíbený systém cvičení určený pro komplexní zpevnění svalů celého těla, který má pozitivní vliv na zdravé držení těla, fyzickou kondici a redukci tuku. Základem cvičení BOSU ® je speciálně vyvinutá nafukovací kopule BOSU Balance Trainer, kterou při cvičení používáme jak stranou rovnou, tak vypouklou.BOSU Balance Trainer je určený pro širokou škálu tréninků od balančních či rehabilitačních až po posilovací tréninky.

indoor cycling
INDOOR CYCLING

Novodobý aerobní trénink na vysoce kvalitních stacionárních cyklotrenažerech. Pro různé požadavky klientů jsou připraveny různé typy hodin – od hodiny, které jsou celé věnovány indoor cyclingu, přes lekce, kde se jízda na kole kombinuje s posilováním, až po lekce vedené formou cyklistického tréninku, které nejlépe simulují jízdu na kole.

jumping
jumping

Nové pojetí hubnutí. Zábavnou formou a bez složitých choreografií budete hubnout pod vedením vyškolených instruktorů za doprovodu motivující hudby.

Lekce je složená z malých dynamických poskoků, rychlých „sprintů“ a balancování na pružném výpletu trampolínky, při kterém zapojíte svaly, které u jiného než balančního cvičení neposílíte.

kruhovy trenink
Kruhový trénink

Kruhový trénink řadíme mezi moderní vysokointenzivní intervalové cvičení, u kterého se dokonale procvičí celé tělo. Obsahuje soubor 10-15 cviků většinou s vlastní vahou. Cílem je zlepšení celkové fyzické kondice a zdraví jedince. Trénink nás nelimituje v tom, zda jsme méně aktivní sportovci nebo vrcholoví atleti – je určen opravdu pro každého.

pilates
PILATES

Cvičební metoda Pilates je soustředěné, pomalé cvičení, u jehož vzniku stál před téměř sto lety jeho autor Joseph H. Pilates.

Jedná se o sestavu posilovacích i protahovacích cviků. S Pilates se kromě dalšího naučíte správně dýchat, přestanou Vás bolet záda, zlepšíte pohyblivost a vytvarujete svou postavu. Cvičení Pilates Vás naučí opravdu žít v souladu se svým tělem.

power joga
Power joga

Power jóga představuje styl cvičení, který vychází ze základů starého indického cvičení. Cvičení v power józe je dynamičtější, fyzicky náročnější. Je zaměřeno na sílu, ohebnost, hubnutí a udržení váhy. Power jóga využívá ásány neboli pozice, které se cvičí i v klasické józe.

Na rozdíl od ní v power józe pozice na sebe navazují co nejdynamičtěji. Power jóga vychází z principu záměrného, souměrného protahování a posilování lidského těla, kdy jeden sval je protahován a druhý zároveň posilován.

pump fx
PUMP FX

Pump fx je účinné cvičení s nakládací činkou a stepem pro komplexní posílení celého těla. Během lekce se procvičí všechny svalové partie díky základním cvikům jako jsou dřepy, výpady, tlaky a přítahy a to za doprovodu velmi motivující hudby – vše v různých tempech a různém rozsahu pohybu. Výborné pro zpevnění celého těla 😉

race walker
Race Walker

Chůze na tomto stroji je tou nejpřirozenější cestou k fyzické kondici ať již pro těhotné, lidi s nadváhou, seniory či výkonnostní sportovce. Toto cvičení pozitivně působí na oběhový systém, snižuje riziko kardiovaskulárních onemocnění a optimalizuje krevní tlak. Jde o zdravý pohyb, který zvyšuje kondici, odbourává tukové zásoby a zbavuje stresu.

trx
squash

Squash [skvoš] je hra pro dva nebo čtyři hráče podobná ricochetu. Hraje se na uzavřeném hřišti se speciálními raketami a míčkem určeným pro squash. 

trx
trx

TRX je cvičení pomocí vlastní váhy zavěšením určité části těla za speciální pásy. Využitím váhy vlastního těla a nutnosti balancovat dochází k rozvoji stability, hybnosti a zpevnění posturálního svalstva. Cvičení je velmi rozmanité, zábavné, účinné a zároveň má velmi jednoduché provedení.

Výhoda TRX spočívá také v možnosti ovlivňování úrovně cvičení, TRX je přizpůsobitelné cvičení pro širokou škálu veřejnosti od neaktivního seniora až po profesionálního atleta. Cvičit můžete kdekoliv, kde je možné zavěsit popruhy, nároky na prostor jsou minimální.

zumba
Zumba

Zumba je taneční fitness program, který vytvořil kolumbijský fitness trenér a choreograf Alberto „Beto“ Perez. Zumba představuje aerobní trénink – jedná se o formu intervalového tréninku, využívá se pojmenování (intermittent training) – „přerušovaný trénink“. Střídají se pomalé a rychlé skladby. Tepová frekvence se po dobu tréninku udržuje v aerobní zóně, zvyšuje se a klesá s měnící se skladbou.

sauna 2

Finská sauna

Uvolněte své tělo i mysl v příjemném teple naší finské sauny. Sauna přispívá k rychlejší regeneraci unavených svalů po cvičení, pomůže Vám zrelaxovat a načerpat síly nejen pro posilovnu, ale i Váš běžný den. Využijte možnost prohřát se a posílit obranyschopnost organismu, pravidelné saunování působí pozitivně i na Vaše srdce a cévy.

Sauna je v letních měsících červen/červenec/srpen otevřena:
každé pondělí a čtvrtek 18-21hod
neděle 16:00 – 21:00

Solárium

Pusťte do svého života sluneční paprsky kdykoliv budete chtít! Pyšněte se hezky zabarvenou pokožkou i v době, kdy slunce přestane vysílat svou hřejivou sílu.

Pravidelnými dávkami paprsků si udržíte slušivé opálení a dodáte kůži potřebný vitamín D.

Není nic jednoduššího než relaxovat v solárku a chytat při tom bronz. 

 

 

Solárium Český Krrumlov

trenéři

Martin B
Jana K

Jumping, Power Jóga, Zumba

Mirka

Race Walker, Bosu+Flexi-bar

Míša

Bodyattack, Pump FX

Alena

Indoor Cycling

Veronika

Pilates

Martin B
Martin

Kruhový trénink

Radka
Radka

Kruhový trénink, Individuální tréninky

Petra B
Petra

TRX + BOSU

Jana P

TRX

my fit

my fit

český krumlov

Otevírací doba

PO 06:30 - 21:30
ÚT 11:00 - 21:30
ST 06:30 - 21:30
ČT 06:30 - 21:30
PÁ 11:00 - 21:30
SO 08:00 - 14:00
NE 10:00 - 21:30

Sauna LETNÍ PROVOZ červen/červenec/srpen
PO a ČT 18:00-21:00
NE 16:00-21:00

 

Share This